Haber Tüneli > Hayat |

Evli ve çocuk sahibi kadının başına gelen!

İnternetin yaygınlaşması ile, hele hele sosyal medyanın tüm gizlilikleri ifşa etmesiyle birlikte o kadar aile dağıldı ki. Mutluluğu, sevinci, huzuru başka yerde arayan insanlar daha da mutsuz ve huzursuz bir yaşama kendini kaptırdı. Bu olay tüm evli çiftlere ibret olsun. Sakın sizler böyle hatalara düşmeyin.

Evli ve çocuk sahibi kadının başına gelen

Haber Tüneli | Haber Merkezi

Sakın sizler böyle hatalara düşmeyin.

Evli ve 3 çocuk annesi 35 yaşındaki M.N.Ş., internetten tanışıp birlikte olduğu 30 yaşındaki M.D.’ den bir türlü kurtulamadı. Kurtulmak için her yolu denedi ama bunda başarılı olamadı. Sosyal medyanın ne kadar tuzaklarla dolu olduğunu anlamak için lütfen dikkatli okuyun. Bakın olay nasıl gelişti.

Oğlanın şantaj yapıp para istediği iddiasıyla şikayetçi oldu. M.N.Ş., bu kişinin, “Para vermezsen seni ifşa ederim” diyerek kendisinden bugüne kadar 500 bin lira aldığını öne sürdü. Peki bunu nasıl bir plan dahilinde yaptı!

Sürekli jantaj ile para istedi. 10 bin 20 bin , 30 bin derken adam paraya doymadı ve yaklaşık 500 bine kadar kadının parasını aldı. Ama artık çıkmaza girmeye başlamıştı. Görüntünü yayınlamak ile tehdit etmeye devam etti!

Bu kişi 2 yıl önce benden para talep etmeye başladı. Önce 1000 lira istedi. Daha sonra değişik bahanelerle sürekli para istemeye başladı. Bu şekilde 500 bin liraya yakın paramı aldı. Dükkanım vardı. Onun parasını, altınlarımı dövizlerimi verdim. ‘Para yok’ dediğimde ‘Para vermezsen seni ifşa ederim. Eşine, ailene anlatırım. Seni rezil ederim’ diyordu. ‘Üçüncü çocuğunun benden olduğunu söyleyip onu elinden alırım’ diyordu. Son olarak benden önce 20 bin, ardından 40 bin lira isteyince polise şikayet ettim” diye konuştu.
Şikayetim sonrası polis gözaltına aldı.

Sanığın adli kontrolle serbest kaldıktan sonra da kendisine telefon açıp, “Şikayetten vazgeçmezsen seni ifşa ederim” diye tehdit ettiğini anlatan M.N.Ş., “Beni ‘İlişkimizi ailene anlatırım’ diye tehdit ediyordu. Şikayetten vazgeçmeyince dediğini yapıp ailemi aramış. ‘Siz ne biçim ailesiniz? Çocuğa DNA yaptırın’ demiş. Eşime de internet üzerinden, ‘Sizin oralarda kocasını aldatan kadınlara ne denir’ diye hakaret etmiş. Eşimin ağabeyini aramış. Bu nedenle bu kişi hakkında savcılığa yeni bir şikayette daha bulundum” dedi.

"BANA KOMPLO KURULDU’

Duruşmaya SEGBİS aracılığıyla katılan M.D. suçlamaları kabul etmedi. Evli ve 2 çocuk babası olduğunu, Kend işini yaparak geçimini sağladığını belirten M.D., iddia edildiği gibi 500 bin lira almadığını söyledi. M.D., kirasını bile zor ödeyen biri olduğunu belirterek, “İddia edildiği gibi 500 bin lira almış olsam, bugün kirada oturmazdım.

M.D., asıl mağdurun kendisi olduğunu iddia etti. Rızasıyla birlikte olduğu M.N.Ş’nin, “Ben şu ailenin kızıyım” diyerek kendisini tehdit ettiğini öne süren M.D., adli kontrol nedeniyle her gün imza atmaya gittiği için çalışamaz hale geldiğini de söyledi. M.D., M.N.Ş.’nin, ‘Eşimi sevmiyorum. İstersen boşanırım’ dediği iddiasında da bulundu.

Adli kontrolle serbest bırakılan sanığın imzasının haftada bir güne düşürülmesine karar veren mahkeme, müştekiyle telefon irtibatı kurmasını da yasakladı. Mahkeme sanığın müştekiyi araması halinde tutuklanmasına karar verip duruşmayı erteledi.

Burada dikkat etmemiz gereken. Yaptığımız büyük hata, hayatımızın kararmasına maloluyor. 3 günlük geçici dünya için sizce değer mi!

MUHAKKAK PAYLAŞALIM... 

Etiketler »  

0 Yorum   Yorum Ekle
Köşeye sıkışan matadora saldırmayan boğanın ilginç hikayesi
Köşeye sıkışan matadora saldırmayan boğanın ilginç hikayesi!

‘’Matadora bağıran boğa’’ olarak bildiğiniz bu fotoğrafın hüzünlü öyküsünü sizler için derledik;
Hayat | 22:07, 12 Ocak 2018 Cuma


Tüyler ürperten olay DEVAMINI OKU
Tüyler ürperten olay... DEVAMINI OKU...

Kadın İzleyicinin, Nihat Hatipoğlu’na 3 Harflilerle İlgili Sorusu Tüyler Ürpertti!
Hayat | 22:04, 12 Ocak 2018 Cuma


Damat düğün sabahı hayatının şokunu yaşadı
Damat düğün sabahı hayatının şokunu yaşadı

Eşini ilk kez makyajsız gören adam dava açtı.
Hayat | 17:36, 12 Ocak 2018 Cuma


Devamını okuyunuz
Devamını okuyunuz..

Kafeterya sahibi evsiz adama iş verdi... 2 hafta sonra bakın ne oldu?
Hayat | 17:22, 12 Ocak 2018 Cuma


Devamını okuyunuz
Devamını okuyunuz...

Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış.
Hayat | 13:11, 12 Ocak 2018 Cuma


Gerçekler bir kazayla bakın nasıl ortaya çıktı
Gerçekler bir kazayla bakın nasıl ortaya çıktı

Adamın biri arabasıyla yolda giderken bir anda önüne fırlayan bir genç kıza çarpıyor; kız 16-17...
Hayat | 21:27, 11 Ocak 2018 Perşembe